Opinie klientów naszego warsztatu

HESS - Wymiana tarcz i klocków hamulcowych, wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła Warszawa Bielany. Aby zlecić warsztatowi samochodowemu wymianę rozrządu, wymianę klocków hamulcowych, wymianę tarcz hamulcowych, naprawę zawieszenia itp, lepiej jest znać opinię o rzetelności i fachowości wybranego serwisu samochodowego. Poniżej możecie się Państwo zapoznać z opiniami jakie nasz serwis samochodowy otrzymuje od naszych klientów. Przedstawione opinie są zamieszczane na naszej wizytówce na Google Maps.

⭐⭐⭐⭐⭐ Witam.Bardzo fachową i szybka usługa osoby z warsztatu wzbudzają zaufanie i podchodzą rzetelnie do tematu.Problem uciekającego płynu chłodniczego audi A6 C6 rozwiązany .Serdecznie polecam.

⭐⭐⭐⭐⭐ Kolejny raz i kolejny raz na duży + Szybko i rzetelnie Warsztat i obsługa 10/10 Polecam

⭐⭐⭐⭐⭐ Równe chłopaki znające się na rzeczy. Mechanika nie ma przed nimi tajemnic...dosłownie.

⭐⭐⭐⭐⭐ Szybka profesjonalna naprawa samochodów w moim wypadku Ford Focus, super atmosfera, bardzo polecam!!!

⭐⭐⭐⭐⭐ Super wykonanie uslugi. Poprawa po innym warsztacie niewlasciwie zamontowanej żarówki. Niezwykle szybko i profesjonalnie zrealizowana. Polecam! Wielka wdzięcznośc. T. Puka z Bielan

⭐⭐⭐⭐⭐ Podjechałem bez umówienia się, z małą, ale mega pilną usterką. Panowie nie robili problemu, zabrali się za robotę, szybko sprawnie, SKUTECZNIE i niedrogo. Uratowali sytuację i jestem bardzo wdzięczny.

⭐⭐⭐⭐⭐