Warsztat samochodowy Wesoła

Warsztat samochodowy wesoła, to miejscówka, która w mig postawi wasze auto do pionu! Nasza auto-stajnia ma swoim klientom do zaoferowania ogromny wachlarz usług mechanicznych z pogranicza wulkanizacji uwzględniając w tym ustawianie zbieżności układu kierowniczego, wymianę, ale także naprawdę opon, prostowanie i spawanie felg, zakładanie klocków hamulcowych, wymianę tarcz hamulcowych, wymianę zacisków hamulcowych i wiele, wiele więcej. Nasz warsztat samochodowy Wesoła wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki komputerowej, którego nie powstydziłyby się pit stopy najznamienitszych kierowców formuły 1.

Koszt diagnostyki komputerowej w naszej wiosennej promocji to tylko osiemdziesiąt złotych, ale na tym nie koniec atrakcji! W naszej specjalnej ofercie znajduje się znana i kochana przez naszych klientów oferta wstępnej diagnostyki auta przed jego kupnem. Ty przyjeżdżasz do nas pojazdem, który zamierzasz kupić, a my podpowiadamy ci, czy to złom, czy trafiona inwestycja. W ten sposób wydając jedyne dziewięćdziesiąt złotych możesz zaoszczędzić setki, a nawet tysiące złotych, które musiałbyś władować w potencjalnego gruchota, lub po prostu sprzedać go, tracąc na tym. Z nami nigdy nie kupisz kota w worku, ponieważ przyprowadzając do nas swoje auto, które posiada usterkę, na miejscu diagnozujemy ją, wyceniamy i mówimy Ci na czym stoisz.

Bez żadnych ukrytych kosztów, bez tak popularnego wśród innych warsztatów samochodowych Wesoła, naprawiania działającego rozrządu. U nas płacisz jedynie za faktycznie przeprowadzone naprawy. Jedyny taki warsztat samochodowy Wesoła sprawi, że i ty będziesz wesoły widząc rachunek, który ci wystawimy. No chyba, że zatarłeś silnik. Wtedy już taki wesoły nie będziesz 😉

Żartujemy, nie będzie tak źle. W naszym warsztacie pracują weseli ludzie, którzy jednak do swojego zawodu podchodzą śmiertelnie poważnie ponieważ uważamy, że pasja jest piękną rzeczą, jeśli robisz to, co kochasz, nigdy już nie będziesz musiał pracować. Podsumowując, jeśli zdarzyła ci się stłuczka, lub twój samochód nawalił przyjeżdżaj do nas jak najszybciej, bo nasza wiosenna promocja nie będzie trwała wiecznie. Umów się z nami drogą mailową, telefoniczną lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy, a najlepiej po prostu przyjedź. I tak jesteśmy otwarci cały czas.