Warsztat samochodowy Ursynów

Na naszym pięknym Ursynowie w którym surowy beton łączy się z bujną roślinnością, przed kilku laty powstał warsztat samochodowy Ursynów Miejsce w którym skrupulatność spotyka się z uczciwością i rzetelną wiedzą na temat swojego fachu. W warsztacie samochodowym Ursynów za niewielkie pieniądze można dokonać wszelkich napraw samochodów osobowych oraz ciężarowych za uczciwą cenę. Bez ukrytych kosztów, bez nabijania w butelkę. Żadnych urojonych napraw wziętych z kosmosu. Uczciwe warunki na każdym etapie naprawy. Ty przyjeżdżasz do nas swoim samochodem. Mówisz, co mu dolega, a my na miejscu weryfikujemy wstępnie zdefiniowaną przez ciebie usterkę.

Jeśli w toku oględzin znajdziemy coś jeszcze, mówimy Ci o tym od razu, a w szczególnych sytuacjach kontaktujemy się telefonicznie od razu po wykryciu dodatkowej usterki. Ty decydujesz, czy mamy się nią zająć. Jesteśmy warsztatem z szerokimi koneksjami oraz umowami partnerskimi z największymi w Warszawie dostawcami oryginalnych autoryzowanych części zamiennych w związku z czym za małe pieniądze dostajesz części, które uzyskałbyś w autoryzowanym serwisie samochodowym. W dodatku trwa u nas promocja świąteczna w której na przykład za wymianę chłodnicy zapłacisz jedynie dziewięćdziesiąt złotych, a kompleksowy przegląd auta to koszt jedynie osiemdziesięciu złotych. Powierzając nam swój samochód otrzymujesz pewność, że za małe pieniądze wróci on do swoich lat świetności. Nie czekaj.

Jeśli właśnie znalazłeś to ogłoszenie, nie szukaj dalej. Wykręć nasz numer lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy, a nam zostaw resztę. Nasz zespół mechaników składa się z osób którzy wzajemnie uzupełniają swoją wiedzę tworząc wszechstronny team potrafiący poradzić sobie z absolutnie każdą awarią. Warsztat samochodowy Ursynów to gwarancja najwyższej jakości. Uczestniczymy także w projekcie bio-service, który organizuje przyjazne dla środowiska zbiórki odpadów warsztatowych, które zostają zutylizowane w sposób sprzyjający środowisku. Już dziś przyprowadź do nas swój samochód, w ten sposób pomożesz swojemu samochodowi oraz środowisku. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej wiosennej zniżki i życzymy szerokiej drogi bez dziur i wybojów.