Warsztat samochodowy Mokotów

Do warsztatu samochodowego Mokotów trafiłem przez przypadek. Był po prostu najbliższym warsztatem, jaki wskazały mi mapy Google, a pułap, jaki osiągnął wskaźnik temperatury silnika, zwiastował rychłą katastrofę. Nie mogłem ryzykować, ale jak to w życiu bywa, rezygnując z ryzyka, natrafiłem na kolejne ryzyko. W końcu nie sprawdzony warsztat. Nic przecież o nim nie wiedziałem, a wiadomo, co gadają; jedyny wyciek, jakiego nie chcą zatamować, to wyciek pieniędzy z twojego portfela. Człowiek wjeżdża do takiego warsztatu samochodowego Mokotów i tylko trzyma się za kieszeń. Tym razem jednak było inaczej.

W warsztacie samochodowym Mokotów przyjęli mnie bardzo otwarcie. Zajrzeli pod maskę i prawie od razu stwierdzili, że płyn chłodniczy wycieka, czego skutkiem jest zbyt wysoka temperatura silnika. Mimo moich obaw, panowie poinformowali mnie, że wystarczy wymienić przewód odchodzący od chłodnicy, który za sprawą zwykłego wyeksploatowania z biegiem lat po prostu sparciał i zaczął się kruszyć, przez co stał się nieszczelny. Warsztat samochodowy Mokotów naprawił usterkę od ręki, a ja za całość zapłaciłem śmieszne pieniądze. Coś, co wydawało się poważną usterką, w rzeczywistości było błahostką. Mimo wszystko mechanicy z warsztatu samochodowego Mokotów, mogli przecież naciągnąć mnie na duże pieniądze, a jednak zachowali się uczciwie.

Wzięli pieniądze za faktyczną usterkę. Od tamtej pory zwykle przyjeżdżam do warsztatu samochodowego Mokotów za każdym razem, gdy przydarzy mi się jakiś przykry incydent, ponieważ wiem, że profesjonalizm idzie tam w parze z uczciwością. Polecam go również wszystkim moim znajomym, którzy skarżą się na to, ile muszą dokładać do swoich samochodów, ponieważ dobry warsztat, który zatrudnia pod swoim dachem prawdziwych fachowców, to skarb, który nie sposób przecenić. Jeśli kiedyś będziecie mieli okazję skorzystać z usług warsztatu samochodowego Mokotów, zróbcie to koniecznie i przekonajcie się na własnej skórze, a raczej karoserii waszego auta, że istnieją jeszcze miejsca w Warszawie, gdzie można natknąć się na uczciwych ludzi, którzy znają się na swoim fachu i pałają wielką pasją do swojej profesji, jak również do wszelkich samochodów i innych urządzeń z silnikiem spalinowym.