Auto serwis Fiat Warszawa mechanik

auto serwis fiat warsztat samochodowy warszawa

auto serwis fiat warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Fiat Warszawa mechanik. Jeśli zdarzyło się akurat tak, że jesteście w posiadaniu auta marki Fiat, który niestety odmówił ostatnio posłuszeństwa, mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego nieautoryzowanego warsztatu samochodowego Fiat, gdzie Państwa auto odzyska utracony blask. W naszym Auto serwisie Fiat, uważamy, iż jeśli zespół doświadczonych specjalistów kochających motoryzację oraz ogólnie rzecz biorąc, mechanikę samochodową, weźmie się za naprawę auta marki Fiat, nie ma takiej awarii, której nie będą w stanie podołać. Jesteśmy warsztatem samochodowym, na którego koncie widnieje przeszło tysiąc udanych napraw. W naszej auto naprawie Fiat nie ma zbyt trudnych przypadków, dlatego, jeśli waszemu samochodowi coś dolega, zapraszamy do nas, a obiecujemy, że w mig rozprawimy się z problemem.

Auto serwis Fiat Warszawa mechanik

Naszą ekipę dobraliśmy w taki sposób, byśmy specjalizowali się w różnych rzeczach, razem tworzymy zespół, który nie posiada słabych punktów. Naszą specjalizacją jest więc wszystko, co dotyczy samochodów marki Fiat. Przeważnie zajmujemy się jednak wszelkiego rodzaju naprawami i wymianami wulkanizacyjnymi, naprawą i wymianą podzespołów jednostki napędowej. Jak również naprawą lub wymianą modułów układu chłodniczego, wymianą wszelakich filtrów takich jak filtr paliwa. Dodatkowo wymieniamy filtr kabinowy oraz filtr powietrza, naprawą i wymianą układu hamulcowego. Wiedziemy prym także w przeglądach okresowych oraz w specjalistycznych przeglądach aut, które chcecie kupić. Ostatnia pozycja zajmuje specjalne miejsce w spisie naszych usług, ponieważ jest szczególnie popularna pośród klientów. Klienci nie do końca lubują się w hazardzie, a kupowanie kota w worku nie należy do ich ulubionych czynności. Jeśli więc wahacie się, czy auto, które zamierzacie kupić, spełnia wszystkie wasze wymogi. Jednocześnie, co nie mniej ważne, odpowiada opisowi sprzedawcy, zapraszamy do naszej auto naprawy Fiat.

Auto serwis Fiat Warszawa mechanik

Nasz warsztat zobligowany jest wieloma umowami partnerskimi ze wieloma autoryzowanymi sklepami handlującymi oryginalnymi częściami samochodowymi. Więc wszystkie części instalowane przez nas są oryginalne. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.

Serwisujemy następujące modele: Fiat Punto, Fiat Bravo, Fiat Stilo, Fiat Multipla, Fiat Ulysse, Fiat Sedici, Fiat Panda, Fiat 500, Fiat Linea, Fiat Croma, Fiat Qubo, Fiat Doblo, Fiat Fiorino, Fiat Freemont, Fiat Tipo, Fiat 124 Spider, Fiat 500L, Fiat 500X, Fiat Fullback, Fiat Talento, Fiat Ducato.