Jeśli zdarzyło się akurat tak, że jesteście w posiadaniu auta marki Fiat, który niestety odmówił ostatnio posłuszeństwa, mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego nieautoryzowanego warsztatu samochodowego Fiat, gdzie Państwa auto odzyska utracony blask. W naszym Auto serwisie Fiat, uważamy, iż jeśli zespół doświadczonych specjalistów kochających motoryzację oraz ogólnie rzecz biorąc, mechanikę samochodową, weźmie się za naprawę auta marki Fiat, nie ma takiej awarii, której nie będą w stanie podołać. Jesteśmy warsztatem samochodowym, na którego koncie widnieje przeszło tysiąc udanych napraw. W naszej auto naprawie Fiat nie ma zbyt trudnych przypadków, dlatego, jeśli waszemu samochodowi coś dolega, zapraszamy do nas, a obiecujemy, że w mig rozprawimy się z problemem.

Nasza ekipa dobrana jest tak, by poszczególni pracownicy specjalizowali się w różnych rzeczach, razem tworząc zespół nie posiadający słabych punktów. Naszą specjalizacją jest więc wszystko, co dotyczy samochodów marki Fiat. Przeważnie zajmujemy się jednak wszelkiego rodzaju naprawami i wymianami wulkanizacyjnymi, naprawą i wymianą podzespołów jednostki napędowej, naprawą lub wymianą modułów układu chłodniczego, wymianą wszelakich filtrów takich jak filtr paliwa, filtr kabinowy oraz filtr powietrza, naprawą i wymianą układu hamulcowego. Wiedziemy prym także w przeglądach okresowych oraz w specjalistycznych przeglądach aut, które chcecie kupić. Ostatnia pozycja zajmuje specjalne miejsce w spisie naszych usług, ponieważ jest szczególnie popularna pośród klientów, którzy nie do końca lubują się w hazardzie, a kupowanie kota w worku nie należy do ich ulubionych czynności. Jeśli więc wahacie się, czy auto, które zamierzacie kupić, spełnia wszystkie wasze wymogi oraz, co nie mniej ważne, odpowiada opisowi sprzedawcy, zapraszamy do naszej auto naprawy Fiat.

Nasz warsztat zobligowany jest wieloma umowami partnerskimi ze wieloma autoryzowanymi sklepami handlującymi oryginalnymi częściami samochodowymi, więc wszystkie części instalowane przez nas są oryginalne. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.