Wspaniała wiadomość dla wszystkich posiadaczy samochodów marki Volvo! Na mieście pojawił się nowy nieautoryzowany warsztat, który oferuje wiosenne promocje na wszystkie naprawy aut marki Volvo. Powiedzcie rodzinie i przyjaciołom, że w Warszawie nie ma lepszego warsztatu samochodowego niż ten. Ceny, które oferują, dzięki umowom partnerskim ze sklepami sprzedającymi oryginalne części zamienne, są konkurencyjne jak nigdzie indziej, a w dodatku są czynni dwadzieścia cztery godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Nie ma na co czekać. Jeśli twoje volvo się popsuło, napisz do nas lub zadzwoń, a my zajmiemy się resztą. Jeśli twój samochód nie jest na chodzie, przyślemy po niego lawetę. Nie ma absolutnie najmniejszego problemu.

Tylko u nas kompleksowa obsługa z zakresu szeroko pojmowanej mechaniki samochodowej oferuje jakość w przystępnej cenie. Auto serwis volvo, to konkurencyjne ceny, jasne zasady i fachowość, której mogą nam pozazdrościć inne warsztaty. W naszym warsztacie, już w momencie zostawiania auta, wiesz, ile będzie kosztowała jego naprawa. No naprawdę proste. Ty zostawiasz auto, my przy tobie badamy deklarowaną usterkę i mówimy ci, że ta auto naprawa volvo będzie kosztowała tyle, a tyle. Żadnych ukrytych opłat, żadnych urojonych usterek za które będziecie musieli płacić ekstra. U nas płacicie tylko za to, co faktycznie naprawimy. Jeśli potrzebujesz wymienić opony, zajmiemy się tym. Jeśli zepsuł się silnik i chcesz wymienić go na nowy, u nas dostaniesz najlepszą cenę, a wszystko to w zgodzie z ochroną środowiska ponieważ należymy do programu partnerskiego bio – service, dzięki któremu nasze wywózki odpadów warsztatowych trafiają do certyfikowanych złomowisk, gdzie przetwarza się je i ponownie wykorzystuje.

Jeśli twoje Volvo uległo awarii, a pozostałe warsztaty z bezradnością rozkładają ręce, my ci pomożemy, ponieważ beznadziejne przypadki to nasza specjalność. Nasz zespół bowiem składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy zostali wybrani tak, by uzupełniać się wiedzą. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zadzwoń już dziś lub umów się na wizytę w naszym formularzu zgłoszeniowym, a my sprawimy, że twoje auto znów nabierze blasku. W przypadku posiadania innej marki auta, odwiedźcie naszą stronę i sprawdźcie, czy i Wasz samochód znajduje się na liście obsługiwanych aut.