Auto serwis Opel Warszawa mechanik

auto serwis opel warsztat samochodowy warszawa

auto serwis opel warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Opel Warszawa mechanik. W naszym nieautoryzowanym serwisie opel dbamy o wszystkich naszych klientów. Ponieważ uważamy, że prawdziwy prestiż należy budować nie na ilości, a jakości klientów. U nas auto każdego klienta traktowane jest tak, jakby było nasze. Nie wynajdujemy ukrytych usterek, których nie ma. Nie naciągamy naszych klientów, a do każdej, choćby najdrobniejszej naprawy podchodzimy z wielką pieczołowitością. Ponieważ każde zlecenie jest dla nas ważne. W naszej ekipie znajdują się wyłącznie ludzie, którzy na auto naprawie nissan zjedli zęby i są w stanie naprawić absolutnie każdą usterkę.

Profesjonalny serwis Opel Warszawa mechanik

Specjalizujemy się w kompleksowym auto serwisie Opel, a wachlarz naszych możliwości obejmuje całe spektrum usług począwszy od wymian filtrów wszelkiego rodzaju poprzez wulkanizację, wymianę opon, felg, regenerację felg, elektrykę pojazdową, naprawy silnika takie jak wymiana uszczelki pod głowicą, wymiana sprzęgła, wymiana świec zapłonowej i żarowej, diagnostyka komputerowa przy użyciu sprzętu, jakiego używa się wyłącznie w autoryzowanych warsztatach samochodowych opel. Naszą ofertą, która cieszy się szczególną popularnością jest niewątpliwie przegląd auta przez kupnem. Jest to oferta o tyle ciekawa, że za niewielkie pieniądze dokonujemy kompleksowego przeglądu auta, które zamierzacie kupić i dajemy kompletną diagnozę, ile dane auto może być warte. Wtedy wiecie, czy oferta, którą składa wam obecny właściciel auta jest opłacalna, czy też nie. W ten sposób otrzymujecie pewność, że dokonujecie właściwego wyboru. Zaufały nam już setki zadowolonych klientów.

Auto serwis Opel Warszawa mechanik

Auto serwis Opel to warsztat samochodowy na którym można polegać. Należymy do programu Bio – service. Który zajmuje się ekologiczną wywózką odpadów warsztatowych zgodnych z literą polskiego prawa oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zostawiając auto w naszych rękach możecie więc mieć pewność, że nie przyczyniacie się do zanieczyszczania środowiska. Auto serwis opel to najlepszy wybór, na jaki was stać. Zapraszamy o każdej porze dnia i nocy wszystkich posiadaczy aut marki Opel. W przypadku posiadania innej marki auta, odwiedźcie ich stronę i sprawdźcie, czy i Wasz samochód znajduje się na liście obsługiwanych aut.

Serwisujemy następujące modele: Opel Agila, Opel Adam, Opel Astra, Opel Cascada, Opel Corsa, Opel Crossland X, Opel Grandland X, Opel Insignia, Opel Karl, Opel Meriva, Opel Mokka, Opel Movano, Opel Omega, Opel Signum, Opel Tigra, Opel Vectra, Opel Vivaro, Opel Zafira.