Auto serwis Ford Warszawa mechanik

auto serwis ford warsztat samochodowy warszawa

auto serwis ford warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Ford Warszawa mechanik. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami samochodu marki Ford, który jednakowoż ostatnimi czasy nie sprawuje się tak dobrze. Jak dotąd, zapraszamy do naszego nieautoryzowanego auto serwisu Forda, w którym wasz samochód na nowo stanie się postrachem szos. W naszym warsztacie wierzymy, że jeśli grupa fachowców pasjonujących się motoryzacją oraz szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Ponadto gdy zajmujemy się autem marki Ford, to nie ma takiej usterki, nie ważne – drobnej, czy poważniej, z którą nie dalibyśmy sobie rady. Jesteśmy auto serwisem Ford, który ma za sobą tysiące udanych zabiegów na otwartej masce. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli borykacie się z trudną awarią, której inni mechanicy nie byli w stanie rozwiązać, my zajmiemy się tym problemem od ręki.

Auto serwis Ford Warszawa mechanik

Nasz zespół skompletowany jest tak, by poszczególni mechanicy uzupełniali się wiedzą tworząc zespół doskonały. Specjalizujemy się w naprawach wszelkich podzespołów samochodów marki Ford. Między innymi wulkanizacją, naprawą silnika, naprawą układu chłodzenia, wymianą wszelkiego rodzaju filtrów. Dodatkowo naprawiamy i wymieniamy podzespoły hamowania. Zajmujemy się także przeglądami okresowymi, oraz przeglądami samochodów, które zamierzacie kupić. Ten ostatni przegląd jest szczególnie popularny wśród ludzi, który za niewielkie pieniądze chcą zdobyć pewność, że auto, które chcą kupić będzie dobrą inwestycją. Polecamy tę usługą wszystkim tym, którzy przymierzają się do kupienia używanego auta. Auto serwis Ford posiada wiele umów partnerskich z autoryzowanymi sklepami sprzedającymi oryginalne części do samochodów marki Ford. Zatem dokonując napraw i wymian w naszym warsztacie, macie pewność, że części, które od nas dostaniecie będą oryginalnymi częściami w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Serwisujemy modele: Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Ka, Ford Fusion, Ford B-Max, Ford C-Max, Ford S-Max, Ford Galaxy, Ford Edge, Ford Kuga, Ford EcoSport, Ford Mustang, Ford Puma, Ford Transit, Ford Ranger, Ford Tourneo.

Auto serwis Ford Warszawa mechanik

Jeśli będzie istniała możliwość bezstratnego zamontowania jeszcze tańszego zamiennika, to tak zrobimy. Jednak tylko wtedy, gdy nie będzie wpływał na jakość naprawianego modułu, zaproponujemy wam tańszą opcję. Takie rzeczy tylko w auto serwisie Ford prowadzonym przez HESS! Należymy także do programu Bio – service, który zajmuje się wywózką odpadów warsztatowych w warunkach sprzyjających środowisku. Są one ściśle określane polskim prawem, więc naprawiając auto w naszym warsztacie Ford, przyczyniasz się do ochrony środowiska. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.