Warsztat samochodowy Praga Południe

Ważne ogłoszenie dla wszystkich, którzy posiadają samochód i mieszkają na Pradze południe. Pojawił się nowy warsztat Praga południe, który oferuje usługi z zakresu: diagnostyki komputerowej, regeneracji zacisków hamulcowych, wymiany szczęk i zacisków hamulcowych, wymiany klocków hamulcowych, a także wymiany tarcz hamulcowych. Warsztat samochodowy Praga południe to także możliwość sprawdzenia samochodu przed jego zakupem, możliwość wymiany filtra kabinowego, wymiana filtra powietrza, wymiana oleju jak również wymiana filtru oleju.

Co do zakresu prac silnikowych, warsztat samochodowy Praga południe oferuje możliwość wymiany rozrządu, wymiany sprzęgła, wymianę świec zapłonowych, a w przypadku diesla także świec żarowych, wymianę uszczelki pod głowicą silnika benzynowego, a także wymianę wtryskiwaczy paliwa. Z zakresu układu chłodniczego nasi fachowcy z przyjemnością wymienią państwu chłodnicę oraz, w razie potrzeby wymienią płyn chłodniczy. Warsztat samochodowy Praga południe dzięki umowom z autoryzowanymi dealerami części zamiennych oferuje Państwu oryginalne części najwyższej jakości w promocyjnych cenach. Zajmujemy się także wymianą amortyzatorów, wymianą drążka kierowniczego, wymianą sprężyn zawieszenia, jak również sworzni wahaczy.

Z zakresu wulkanizacji natomiast naprawiamy ogumienie, wymieniamy opony, prostujemy piasty i ustawiamy zbieżność kierownicy, a także wyważamy koła, tak by podróż Państwa autem była maksymalnie bezpieczna. Tylko teraz z okazji wiosennej promocji w naszym warsztacie trwają krótkookresowe obniżki cen na nasze usługi. Warsztat samochodowy Praga południe uczestniczy w programie bio service – warsztat przyjazny środowisku, który zajmuje się organizacją ekologicznego odbioru odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do poprawy warunków środowiska naturalnego i do tego samego zachęcamy Państwa. Jesteśmy czynni dwadzieścia cztery godziny na dobę, więc w razie nagłych wypadków zapraszamy do nas o każdej porze dnia i nocy.