Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 513 212 319

Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego oraz opis usterki. UWAGA - w przypadku braku możliwości wyceny naprawy poprzez e-mail, zaprosimy Państwa do naszego warsztatu przy ul. Księżycowej 76, 01-934 Warszawa w celu dokonania profesjonalnej diagnostyki usterki przy użyciu specjalistycznego sprzętu (komputer, podnośnik, narzędzia pomiarowe).

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Potwierdzam zapoznanie się i wyrażam zgodę na warunki zawarte na następujących podstronach: Regulamin, Polityka prywatności, Obowiązek informacyjny RODO.

Musisz zaakceptować warunki.

Kontakt

HESS - Wymiana tarcz i klocków hamulcowych, wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła Warszawa Bielany. Warsztat samochodowy „Mechanika Pojazdowa HESS” jest członkiem programu „BIO SERVICE – warsztat przyjazny środowisku” zajmującego się organizacją kompleksowego odbioru odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem http://bio-service.pl. Akceptujemy również płatności popularnymi kartami płatniczymi.

Warsztat przyjazny środowisku Warszawa
warsztat samochodowy z możliwością płatności kartą

Mapka dojazdu

Nasz warsztat samochodowy mieści się przy ul. Księżycowej 76, 01-934 Warszawa na Bielanach. Zapraszamy do skorzystania z poniższej mapki. Bardzo łatwo do nas dojechać komunikacją miejską, np. autobusem linii 203, przystanki Fort Wawrzyszew 02 lub Maszewska 01.

Znalezienie dobrego mechanika samochodowego jest niezwykle trudne. Inaczej jest z prezentowanym warsztatem, w którym pracują wybitni specjaliści. Warsztat znajduje się w Warszawie, na terenie Bielan. Warsztat samochodowy w Warszawie proponuje szeroki zakres usług, które są wykonywane w dni robocze, a także w soboty. Mechanik samochodowy z Warszawy szybko oraz sprawnie sprawdzi, czy wszystkie systemy auta działają poprawnie. Z kolei elektryk samochodowy z Warszawy sprawdzi dokładnie instalacje i znajdzie wszelkie nieprawidłowości.