Nasz nieautoryzowany auto serwis Citroen to idealne miejsce dla ciebie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z ugruntowaną pozycją na rynku oraz obszernym zapleczem zadowolonych z naszych usług klientów. Oferujemy kompletny wachlarz napraw z zakresu mechaniki pojazdowej samochodów marki Citroen. W skład naszej usługi wchodzą między innymi: kompletna naprawa wszelkich podzespołów układu chłodzenia, kompleksowa naprawa jednostki napędowej, usługi z zakresu wulkanizacji, okresowe przeglądy, profesjonalna diagnostyka komputerowa przy użyciu sprzętu identycznego z tym, którego używają autoryzowane punkty oraz wiele wiele więcej.

W naszym warsztacie Citroen, każde auto traktowane jest indywidualnie, ponieważ uważamy, że każde auto jest inne, wyeksploatowane w inny sposób i czasem, by naprawa citroen przebiegła pomyślnie, trzeba wziąć pod uwagę sposób eksploatacji. Rzeczą która niewątpliwie wyróżnia nas na tle konkurencji jest pasja do aut, którą współdzieli między sobą cały nasz zespół mechaników. Każde kolejne auto jest dla nas sposobnością do sprawdzenia naszych zdolności, a poza tym, idealny ryk w pełni sprawnego silnika jest dla nas największą nagrodą. W naszym auto serwisie Citroen cieszymy się nieposzlakowaną opinią naszych klientów, ponieważ uważamy, że uczciwość połączona z wysoką jakością obsługi jest najlepszą reklamową na jaką może sobie pozwolić warsztat samochodowy citroen. W naszym auto serwisie cena naprawy podawana jest po gruntownym przyjrzeniu się zgłoszonej usterce jeszcze przy kliencie, a ewentualna zmiana ceny konsultowana jest telefonicznie z klientem.

U nas nie spotkasz się z sytuacją w której warsztat deklaruje jakąś cenę, a później przy odbiorze auta klient dowiaduje się, że cena wzrosła kilkukrotnie. Serwisowane przez nas auta objęte są gwarancją na zainstalowane w nich części. Twój Citroen nigdy nie był w lepszych rękach. Zapraszamy do naszego auto serwisu, a obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.