Warsztat samochodowy Ursus

Chodzą słuchy, iż miejsca zajmujące się naprawą samochodów, drugie tyle zarabiają na naciąganiu naiwnych klientów. Że przyjechanie do warsztatu jest tożsame z pójściem do lekarza. Twoje auto przyjeżdża tylko po to, żeby wymienić olej silnikowy, a wyjeżdża z nową jednostką napędową i portfelem kierowcy lżejszym o paręnaście stów. W ciągu wielu lat prowadzenia naszego warsztatu samochodowego Ursus wiele razy natknęliśmy się na tego typu historyjki. Mówili nam o nich głównie klienci, którzy, zawitawszy u nas, liczyli się z tym, że dokładnie tak samo będzie i tym razem. Kiedy jednak wyjeżdżali z naszego hangaru, byli zdziwienie ceną, jaką zaproponowaliśmy za nasze usługi.

Warsztat samochodowy Ursus nie żeruje na łatwych pieniądzach oraz tak zwanych klientach jednostrzałowych. My chcemy budować zaufanie, które w przyszłości będzie procentowało klientami, którzy będą przyjeżdżać do nas regularnie wiedząc, że jesteśmy rzetelnymi zawodowcami oraz uczciwymi ludźmi. Klientami, którzy polecają nas znajomym i rodzinie, którzy z czystym sumieniem powiedzą: Warsztat samochodowy Ursus to warsztat do którego każdy człowiek szanujący swój czas i pieniądze będzie chciał przyjechać, by zapłacić uczciwe pieniądze za uczciwą pracę. W naszym warsztacie nie wynajdujemy urojonych problemów, ponieważ jesteśmy po to, by szukać rozwiązań. W naszym warsztacie ponadto, w przypadku możliwości naprawienia jakiegoś modułu zamiast wymiany, informujemy o tym naszych klientów i doradzamy im, czy na dłuższą metę naprawa będzie opłacalna, czy lepiej wydać trochę więcej i mieć spokój na kilka lat.

Dlatego też, jeśli twój samochód potrzebuje fachowej opieki, ale obawiasz się, że znów trafisz na warsztat samochodowy śródmieście, który będzie chciał cię naciągnąć, zadzwoń do nas i poznaj różnicę. Kolejnym popularnym aforyzmem jest powiedzenie, że nie ma ludzi dobrych we wszystkim, ponieważ, jeśli uważasz, że robisz dobrze wszystko, tak naprawdę robisz wiele rzeczy pobieżnie. Tutaj kolejny raz będę musiał się nie zgodzić. Nasz warsztat samochodowy śródmieście składa się wyłącznie ze znakomitych specjalistów, którzy uzupełniają wzajemnie swoją wiedzę tworząc jeden wszechstronny warsztat potrafiący poradzić sobie z absolutnie każdym problemem.