Auto serwis Alfa Romeo jest nieautoryzowanym warsztatem samochodowym zapewniającym najwyższą jakość usług z zakresu mechaniki pojazdowej. W naszym repertuarze znajduje się kompletny wachlarz usług takich jak okresowe przeglądy samochodów marki Alfa Romeo, przeglądy poprzedzające kupno, to znaczy takie, kiedy potencjalny nabywca Alfa Romeo przyjeżdża do nas, by sprawdzić, czy auto, które chce nabyć jest faktycznie warte swojej ceny. W tym wypadku przeprowadzamy kompleksowy przegląd sprawdzający najdrobniejsze detale auta.

Przez to nasz klient ma jasność, czy kupno auta za cenę wskazaną przez sprzedającego jest dobrą, czy złą inwestycją. Oprócz tego wykonujemy kompleksowe auto naprawy Alfa Romeo takie jak: wymiana filtru powietrza, wymiana oleju silnikowego, wymiana filtru paliwa, wymiana opon, regeneracja felg. Zajmujemy się też naprawami silników Alfa Romeo. W skład działań, jakie możemy wykonać wchodzą między innymi: wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła, wymiana świec zapłonowych i żarowych, wymiana uszczelki pod głowicą silnika benzynowego, a także wymiana wtryskiwaczy. W naszym zakresie znajdują się także naprawy układu chłodzenia Alfa Romeo, takie jak wymiana chłodnicy oraz wymiana płynu chłodniczego.

Przeprowadzamy również serwisowanie zawieszenia. Wymieniamy amortyzatory, naprawiamy drążek kierowniczy, wymieniamy sprężyny zawieszenia, a także przeprowadzamy profesjonalną wymianę sworzni wahaczy. Zajmujemy się też sezonową wymianą opon oraz regeneracją felg, a także ich wymianą. Nasz auto serwis Alfa Romeo wyróżnia się na tle konkurencji za sprawą profesjonalizmu, który oferujemy za niewielkie pieniądze, a także dzięki uczciwości, ponieważ w naszym warsztacie cena naprawy ustalana jest przy kliencie, a jej ewentualny wzrost konsultowany jest z klientem niezwłocznie po wykryciu nadprogramowej usterki. Z nami masz pewność, że nie zapłacisz za co, za co płacić nie chcesz. Auto naprawa Alfa Romeo, to najlepszy wybór, jeśli chcesz, by twoja Alfa Romeo została naprawiona szybko, sprawnie i tanio.