Witamy w auto serwisie mitsubishi, jedynym takim nieautoryzowanym salonie auto naprawy w warszawie. U nas niemożliwe staje się możliwe. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem mitsubishi, która jednak zaniemogła ostatnimi czasy zapraszamy do nas na najlepszą w Warszawie auto naprawę. Jesteśmy warsztatem samochodowym Mitsubishi, który dba o dobro naszych klientów dokładając wszelkich starań, by naprawa Waszego auta przebiegła szybko, sprawnie i tanio. Nie kantujemy naszych klientów, nie wynajdujemy usterek tam gdzie ich nie ma. Przychodząc do nas, wycena naprawy mitsubishi następuje niezwłocznie przy naszym kliencie. Jeśli masz przykre doświadczenia z warsztatami samochodowymi mitsubishi, będziesz mile zaskoczony naszym podejściem do klienta.

Nasza ekipa składa się wyłącznie z wyselekcjonowanych specjalistów, którzy znają się na swoim fachu jak nikt inny. W naszej ofercie znajduje się bogaty wachlarz usług z zakresu szeroko rozumianej mechaniki pojazdowej w kład którego wchodzą: wulkanizacja, sezonowa wymiana opon, wymiana i regeneracja felg, naprawy silnika takie jakie jak, wymiana uszczelki pod głowicą silnika, wymiana świec zapłonowych w silniku benzynowym oraz wymiana świec żarowych w silniku typu Diesel, diagnostyka komputera przy użyciu sprzętu, jakim dysponują autoryzowane salony, przeglądy okresowe, oraz absolutny hit, czyli przegląd przed kupnem auta, który sprawi, że potencjalnie nie trafiona inwestycja może przerodzić się w sukces. Jeśli chcesz kupić auto, ale nie jesteś pewien, co do jego faktycznego stanu, po prostu przyjedz do nas, a my powiemy ci, jaki jest faktyczny stan pojazdu, który zamierzasz kupić.

Na tej usłudze nie można nic stracić. Można za to zyskać spokój i pewność, a tego typu rzeczy nie można wycenić. Nasz warsztat samochodowy mitsubishi ma podpisane liczne umowy partnerskie, które gwarantują, że części, których używamy w naszej auto naprawie mitsubishi będą oryginalne oraz tanie. Należymy także do programy bio – service, który zajmuje się wywózką odpadów warsztatowych w zgodzie z polskim prawem oraz przy utrzymaniu standardów ochrony środowiska. Naprawiając auto u nas robisz przysługę środowisku. Serdecznie zapraszamy. Nasz warsztat samochodowy mitsubishi jest obowiązkową pozycją na warszawskiej mapie auto naprawy.