Auto serwis Mitsubishi Warszawa mechanik

auto serwis mitsubishi warsztat samochodowy warszawa

auto serwis mitsubishi warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Mitsubishi Warszawa mechanik. Witamy w auto serwisie mitsubishi, jedynym takim nieautoryzowanym salonie auto naprawy w warszawie. U nas niemożliwe staje się możliwe. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem mitsubishi, która jednak zaniemogła ostatnimi czasy zapraszamy do nas na najlepszą w Warszawie auto naprawę. Jesteśmy warsztatem samochodowym Mitsubishi, który dba o dobro naszych klientów. Ponadto dokładając wszelkich starań, by naprawa Waszego auta przebiegła szybko, sprawnie i tanio. Nie kantujemy naszych klientów, nie wynajdujemy usterek tam gdzie ich nie ma. Przychodząc do nas, wycena naprawy mitsubishi następuje niezwłocznie przy naszym kliencie. Jeśli masz przykre doświadczenia z warsztatami samochodowymi mitsubishi, będziesz mile zaskoczony naszym podejściem do klienta.

Profesjonalny serwis Mitsubishi Warszawa mechanik

Auto serwis Mitsubishi Warszawa

Auto serwis Mitsubishi Warszawa

Nasza ekipa składa się wyłącznie z wyselekcjonowanych specjalistów, którzy znają się na swoim fachu jak nikt inny. W naszej ofercie znajduje się bogaty wachlarz usług z zakresu szeroko rozumianej mechaniki pojazdowej. W skład którego wchodzą: wulkanizacja, sezonowa wymiana opon, wymiana i regeneracja felg. Naprawy silnika takie jakie jak, wymiana uszczelki pod głowicą silnika, wymiana świec zapłonowych w silniku benzynowym oraz wymiana świec żarowych w silniku typu Diesel. Diagnostyka komputera przy użyciu sprzętu, jakim dysponują autoryzowane salony, przeglądy okresowe, oraz absolutny hit. Czyli przegląd przed kupnem auta, który sprawi, że potencjalnie nie trafiona inwestycja może przerodzić się w sukces. Toteż jeśli chcesz kupić auto, ale nie jesteś pewien, co do jego faktycznego stanu, po prostu przyjedź do nas, a my powiemy ci, jaki jest faktyczny stan pojazdu, który zamierzasz kupić.

Auto serwis Mitsubishi Warszawa

Auto serwis Mitsubishi Warszawa

Auto serwis Mitsubishi Warszawa mechanik

Na tej usłudze nie można nic stracić. Można za to zyskać spokój i pewność, a tego typu rzeczy nie można wycenić. Nasz warsztat samochodowy mitsubishi ma podpisane liczne umowy partnerskie, które gwarantują, że części, których używamy w naszej auto naprawie mitsubishi będą oryginalne oraz tanie. Dodatkowo należymy także do programy bio – service, który zajmuje się wywózką odpadów warsztatowych. W związku z tym działamy w zgodzie z polskim prawem oraz przy utrzymaniu standardów ochrony środowiska. Naprawiając auto u nas robisz przysługę środowisku. Serdecznie zapraszamy. Nasz warsztat samochodowy mitsubishi jest obowiązkową pozycją na warszawskiej mapie auto naprawy.

Serwisujemy następujące modele: Mitsubishi Colt, Mitsubishi Lancer, Mitsubishi Carisma, Mitsubishi Galant, Mitsubishi Eclipse, Mitsubishi Outlander, Mitsubishi ASX, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Montero, Mitsubishi Grandis, Mitsubishi Space Star, Mitsubishi Mirage, Mitsubishi Attrage, Mitsubishi i-MiEV, Mitsubishi L200, Mitsubishi Canter, Mitsubishi Fuso, Mitsubishi Rosa, Mitsubishi Triton.