Auto serwis Chevrolet jest nieautoryzowaną auto naprawą, w której fachowość przeplata się oddaniem, a niskie ceny przekładają się na wysoką jakość usług, które oferujemy oraz terminowość, której bezwzględnie przestrzegamy. U nas auta naprawiane są od razu po przyprowadzeniu ich przez właścicieli. Tylko w naszym autoserwisie Chevrolet, właściciel pojazdu powiadamiany jest o kwocie na jaką opiewała będzie naprawa rozpoznanej przez nas usterki już w kilka minut po obejrzeniu samochodu. Jeśli, w trakcie faktycznych napraw, napotkamy dodatkową usterkę, której nie byliśmy w stanie wykryć przy wstępnym rozpoznaniu, telefonujemy do naszego klienta niezwłocznie, by skonsultować z nim, czy chce ją naprawić, czy nie, i informowany jest przez nas, czy jej naprawa jest niezbędna, czy nie.

Auto serwis Chevrolet oferuje kompletną obsługę samochodów marki Chevrolet w skład której wchodzą między innymi: wymiany wszelkiego rodzaju filtrów takich jak filtr paliwa, filtr kabinowy oraz filtr powietrza, sezonowa wymiana opon, wymiana lub regeneracja felg, wywarzanie kół, diagnostyka komputerowa przy użyciu sprzętu używanego w autoryzowanych punktach Chevroleta. Nasz warsztat oferuje także przeglądy okresowe oraz specjalistyczne przeglądy aut przed ich kupnem, które sprawią, że za niewielką kwotę będziecie w stanie zweryfikować, czy auto które chcecie kupić jest w takim stanie, w jakim przedstawia je sprzedający. Zajmujemy się także naprawą układu hamowania we wszystkich modelach Chevroleta w skład której wchodzą: wymiana klocków hamulcowych, wymiana oraz regeneracja szczęk hamulcowych, a także wymiana tarcz hamulcowych.

Auto naprawa Chevrolet zajmuje się również kompleksową naprawą silników, czyli między innymi: wymianą sprzęgła, wymianą rozrządu, wymianą świec zapłonowych w przypadku silnika benzynowego oraz wymianą świec zapłonowych w silnikach Diesela, wymianą uszczelki pod głowicą silnika benzynowego oraz wymianą wtryskiwaczy. Wszelkie naprawy dokonywane w naszym warsztacie samochodowym Chevroleta objęte są gwarancją na instalowane u nas części. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut.