Warsztat samochodowy Praga Północ

Praga północ to piękna dzielnica, ale brakowało na niej porządnego warsztatu samochodowego. Kilka lat temu postanowiliśmy to zmienić. Warsztat samochodowy Praga północ, to kompleksowa obsługa klientów indywidualnych jak również firm, których sprzęt szwankuje. Sztab naszych mechaników składa się z grona wielu utalentowanych osób, które swoją pasję od wczesnych lat młodości przekuwały w wiedzę, za sprawą której mogą teraz pomagać Waszym autom. Jeśli masz problem z regeneracją zacisków hamulcowych, wymianą klocków hamulcowych, wymianą zacisków hamulcowych, wymianą tarcz hamulcowych lub na przykład chcesz kupić używane auto, ale nie masz pojęcia, jaki jest jego faktyczny stan techniczny, my ci w tym pomożemy!

Zajmujemy się także kompleksową diagnostyką komputerową, dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem używanym przez autoryzowane punkty naprawy aut. W warsztacie samochodowym Praga północ istnieje także możliwość przeprowadzenia kompletu napraw na państwa silniku takich jak wymiana rozrządu, wymiana świec zapłonowych w przypadku samochodów z silnikiem benzynowym lub świec żarowych w silniku typu diesel, wymiana uszczelki pod głowicą silnika benzynowego, a także wymiana wtrysku paliwa. W naszym warsztacie Praga północ istnieje także możliwość wymiany oleju silnikowego oraz wymiana filtra oleju jak również wymiana filtra kabinowego i wymiana filtra powietrza.

Z zakresu układu chłodniczego nasi fachowcy dołożą wszelkich starań w wymianie Państwa chłodnicy, a także wymienią płyn chłodniczy, jeśli zajdzie taka konieczność Warsztat samochodowy Praga północ posiada szereg umów z autoryzowanymi punktami sprzedaży części zamiennych za sprawą, których dysponujemy oryginalnymi częściami najwyższej klasy w promocyjnych cenach. Uczestniczymy także w programie bio-service, który zajmuje się wywózką odpadów warsztatowych z zachowaniem najwyższych norm ochrony środowiska stojących w zgodzie z literą prawa. Jesteśmy jednak przede wszystkim grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja do samochodów, którą pragniemy dzielić się z Wami. Jeśli macie problem z którymś z wyżej wymienionych aspektów, zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub za pomocą formularza umieszczonego na naszej stronie.