W stolicy naszego kraju powstał nieautoryzowany warsztat samochodowy, który naprawdę deklasuje konkurencję. Po pierwsze oferuje kompletną ofertę auto naprawy mercedesów w absolutnie konkurencyjnych cenach, które cię zachwycą, ponadto zatrudnia samych zakochanych w swojej pracy specjalistów, którzy nad swój własny zarobek przedkładają zadowolenie klienta, ponieważ uważają, że lepiej mieć mniejszą ilość stałych klientów, którzy ich usługi polecać będą swoim przyjaciołom i bliskim, niż obsłużyć po łebkach mnóstwo ludzi, którzy nigdy już do nich nie wrócą.

W auto serwisie mercedes wykonuje się naprawy z zakresu szeroko pojętej wulkanizacji jak również wymienia się oraz naprawia układ chłodniczy. Nawet jednostka napędowa auta znajdzie tam każdą pomoc, której będzie szukać. W warsztacie samochodowym mercedes, prośby klientów spełniane są od ręki, a trudne przypadki załatwiane w niedługim czasie. Warsztat ten posiada nawet gorącą linię, która czynna jest całą dobę, co w praktyce sprawia, że jeśli popsuje Ci się auto o trzeciej w nocy, w ciągu czterdziestu pięciu odholują je wprost do warsztatu. Czy to nie cudowne? Auto naprawa mercedesa to także rewolucyjna funkcja przeglądu przed kupnem auta, która sprawi, że kupując używany samochód będziesz wiedział, czy nabycie go będzie czynnością opłacalną, czy też nie.

W zeszłym miesiącu sam kupowałem auto i po przeglądzie w auto serwisie mercedesa, odradzili mi jego kupno, ponieważ licznik kilometrów był przekręcony, a to oznaczało, że właściciel ukrywa jego faktyczny przebieg, co było podejrzane. Po zapłaceniu stu złotych, udowadniając właścicielowi, że licznik nie wskazuje prawidłowego przebiegu, zbiłem cenę o osiemset złotych i w ten sposób byłem o siedemset złotych do przodu. Auto naprawa mercedes to najlepszy warsztat mercedes w Warszawie. Ponadto posiadają partnerskie umowy z zaprzyjaźnionymi firmami sprzedającymi oryginalne części samochodowe co pozwala im używać do swoich napraw oryginalnych części, które wcale nie kosztują dużo. Postanowiłem, że już nigdy nie pójdę do innego auto serwisu mercedes, a mój mercedes, gdyby umiał mówić, na pewno przyznałby mi rację. W przypadku posiadania innej marki auta, odwiedźcie ich stronę i sprawdźcie, czy i Wasz samochód znajduje się na liście obsługiwanych aut.