Warsztat samochodowy Żoliborz

Warsztat samochodowy Żoliborz jest zaprzeczeniem wszystkiego, co słyszeliście o nieautoryzowanych warsztatach samochodowych. Po pierwsze dlatego, że jesteśmy grupą specjalistów, którzy znają się na swoim fachu. Nie mówimy naszym klientom po fakcie, że przy okazji naprawy modułu A wymieniliśmy także moduł B i C, bo i tak w końcu by się popsuł. W naszym Warsztacie samochodowym, cena za nasze usługi ustalana jest po wstępnych oględzinach auta na oczach naszego klienta. Nie ma możliwości, by cena różniła się od tej ustalonej na początku, a jeśli faktycznie w toku napraw znajdziemy coś jeszcze, co warto by wymienić, najpierw konsultujemy się telefonicznie z klientem i dopiero po jego wyraźniej zgodzie przystępujemy do działania. Nie udajemy też najmądrzejszych na świecie, więc jeśli klient ma jakieś podejrzenia co do źródła usterki, w przeciwieństwie do innych warsztatów „Pana Józka”, bierze pod uwagę zdanie naszego klienta.

Nasz zespół stworzony jest z ludzi, których wiedza niejako się uzupełnia, poza tym pracujemy ze sobą od ładnych paru lat, więc znamy swoje mocne i słabsze strony. Jeżeli zmęczyły cię już warsztaty samochodowe na Żoliborzu, które żyją głównie z przekrętów na klientach zgłoś się do nas i uzyskaj fachową pomoc za uczciwe pieniądze. Nasz warsztat samochodowy Żoliborz oferuje kompleksową paletę usług z zakresu wulkanizacji, elektryki, napraw silnika, wymian wszelkich podzespołów hamulcowych, kierowniczych i innych, a także wszechstronną i dokładną diagnostykę komputerową zarówno samochodów należących do Państwa, jak i tych które chcecie przetestować przed ewentualnym kupnem. Warsztat samochodowy Żoliborz to solidna marka funkcjonująca na rynku warszawskim od przeszło dekady.

Mamy za sobą setki zadowolonych klientów, którzy polecają nas znajomym, a to mówi samo za siebie. Jeśli twój samochód wymaga naprawy skontaktuj się z nami drogą mailową telefoniczną lub wypełnij formularz zapytania znajdujący się na naszej stronie internetowej i przekonaj się jak naprawdę powinien funkcjonować warsztat samochodowy Żoliborz. Istniejemy po to, by pomagać ludziom i wiemy, że renomy nie da się kupić za pieniądze. Przekonaj się sam. Warsztat samochodowy Żoliborz – jedyne, czego potrzebujesz, by twój samochód znów stanął na koła.