Auto serwis BMW Warszawa mechanik

auto serwis bmw warsztat samochodowy warszawa

auto serwis bmw warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis BMW Warszawa. Mamy zaszczyt poinformować Was, że nasz nieautoryzowany auto serwis BMW to najlepsza placówka naprawcza, jaką możecie znaleźć dla waszych BMW. Od wielu lat jesteśmy przodującym na warszawskim rynku warsztatem samochodowym dedykowanym Samochodom marki BMW. Mamy za sobą setki, jeśli nie tysiące zadowolonych, klientów, którzy polecają nas znajomym. Dzieje się tak za sprawą kilku aspektów. Po pierwsze jesteśmy grupą zawodowców pracującą w branży od ponad dwudziestu lat. Po drugie w przeciwieństwie do innych warsztatów samochodowych BMW, nie nabijamy naszych klientów w butelkę. U nas cena naprawy ustalana jest przy kliencie, a wszystkie dodatkowe naprawy, jakie wykonujemy, konsultowane są z klientem na bieżąco.

Auto serwis BMW Warszawa mechanik

Po trzecie, dzięki umowom partnerskim z wieloma sklepami sprzedającymi oryginalne części samochodowe, oferujemy oryginalny sprzęt w konkurencyjnych cenach, po trzecie serwisowanie samochodów BMW to dla nas czysta przyjemność. Zajmujemy się tym od wielu lat i często jest to dla nas bardzo rutynowe zajęcie, ale wciąż zdarzają się przypadki nad którymi trzeba posiedzieć dłużej, a wtedy auto serwis BMW staje się prawdziwą przygodą, w którą wyruszamy z przyjemnością, bo nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Wszystkich, którzy posiadają auta marki BMW zapraszamy do naszego serwisu samochodowego, ponieważ powierzając nam swój samochód, nie ryzykujecie absolutnie niczym. Posiadamy identyczny sprzęt, co autoryzowane serwisy, ale ceny w naszym warsztacie są nieporównywalnie niższe. Wyróżniamy się również podejściem do klienta, ponieważ prowadzimy swój interes przyszłościowo, a to znaczy, że nie liczymy na jednorazowych klientów.

Auto serwis BMW Warszawa mechanik

Pracujemy tak, żeby klient, który już raz u nas był, wrócił ponownie, a najlepiej, żeby zabrał ze sobą jeszcze rodzinę oraz przyjaciół. Jesteśmy uczciwi w stosunku do klientów, a kto raz stanie się naszym klientem, bardzo często wraca do nas. Jesteśmy czynni całą dobę, więc w razie jakiekolwiek niespodziewanego wypadku, zapraszamy o każdej porze dnia i nocy. Pamiętajcie, że nigdzie nie znajdziecie takiego serwisu BMW, jak nasz. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.

Serwisujemy modele BMW Seria 1, BMW Seria 2, BMW Seria 3, BMW Seria 4, BMW Seria 5, BMW Seria 6, BMW Seria 7, BMW Seria 8, BMW X1, BMW X2, BMW X3, BMW X4, BMW X5, BMW X6, BMW X7, BMW Z3, BMW Z4, BMW i3, BMW i8, BMW M2, BMW M3, BMW M4, BMW M5, BMW M6, BMW X5 M, BMW X6 M, BMW Z4 M.