Auto serwis Audi to nieautoryzowany warsztat samochodowy, w którym profesjonalizm łączy się z pasją oraz miejsce, gdzie konkurencyjne ceny idą w parze z jakością obsługi, oraz pełną terminowością. Dokonywanie napraw w naszym serwisie samochodowym odbywa się niezwłocznie po dostarczeniu nam auta. Właściciel pojazdu na miejscu informowany jest o koszcie naprawy i koszt ten nie zwiększa się bez jego wiedzy. W razie wykrycia innej usterki, o której właściciel nie miał pojęcia, informowany jest o tym fakcie od razu po wykryciu jej przez nas.

Auto naprawa Audi to kompleksowa usługa z zakresu wymiany opon w samochodach marki Audi, wywarzania kół, regeneracji felg, najnowocześniejszej diagnostyki komputerowej przy użyciu sprzętu będącego na wyposażeniu autoryzowanych serwisów. Warsztat samochodowy Audi to także wymiany wszelkiego rodzaju filtrów takich jak wymiana filtru kabinowego, wymiana filtru powietrza, wymiana filtru oleju. Serwis Audi oferuje także kompleksową naprawę układu hamowania lub wymianę klocków hamulcowych, wymianę szczęk hamulcowych, wymianę zacisków hamulcowych, wymianę tarcz hamulcowych, oraz regenerację zacisków hamulcowych. Oferujemy również auto naprawę Audi z zakresu przeglądów okresowych w kład których wchodzi kompleksowy przegląd okresowy Audi, oraz specjalny przegląd samochodów, które dopiero zamierzacie kupić.

Auto przegląd Audi jest rewolucyjną usługą, która pozwala Wam zaoszczędzić pieniądze na nietrafionej inwestycji. Za niewielkie pieniądze, przyjeżdżając do nas z samochodem, którego stanu faktycznego nie znacie, otrzymujecie czarno na białym kompleksowy wykaz jego mankamentów oraz dobrych stron i sami możecie zdecydować, czy zakup auta za deklarowaną przez sprzedającego cenę jest dobrą, czy złą decyzją. Auto serwis Audi to także pełnowymiarowa naprawa waszej jednostki napędowej począwszy od wymiany rozrządu poprzez wymianę sprzęgła, wymianę świec zapłonowych, wymianę świec żarowych, wymianę uszczelki pod głowicą silnika benzynowego, na wymianie wtryskiwaczy kończąc. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut.