Auto serwis Renault Warszawa mechanik

auto serwis renault warsztat samochodowy warszawa

auto serwis renault warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Renault Warszawa mechanik. Kilka dni temu w nocy miała miejsce nieciekawa sytuacja. Jechałem sobie leśną drogą w okolicach puszczy kampinoskiej, kiedy to nie stąd ni zowąd, mój renault zaczął się dosłownie gotować. Przystanąłem na poboczu i zacząłem w telefonie szukać jakiegoś czynnego auto serwisu Renault.

Wydzwoniłem ponad piętnaście różnych warsztatów samochodowych Renault, ale żaden nie odbierał telefonu. W końcu dodzwoniłem się do Warsztatu Hess. Nie byłem w stanie podać swojej dokładnej lokalizacji, bo sam nie wiedziałem, gdzie się znajduję. Pan z warsztatu samochodowego Renault zasugerował mi, żebym zrobił zrzut ekranu na mapie GPS i wysłał mu to na komórkę. Przyznam szczerze, że sam na to nie wpadłem.

Profesjonalny serwis Renault Warszawa mechanik

Okazało się, że warsztat samochodowy Renault czynny jest całą dobę siedem dni w tygodniu, a pan, który odebrał telefon miał właśnie nocną zmianę. Po około czterdziestu pięciu minutach na horyzoncie pojawiły się światła reflektorów. Nowiutka laweta bardzo sprawnie podczepiła moje Renault i zostaliśmy odholowani do warsztatu. Na miejscu mechanik, który wcześniej ze mną rozmawiał wydał wyrok: przedziurawiona chłodnica. Jak to się mogło stać? Mechanik powiedział, że prawdopodobnie jakich kamień w nią uderzył z takim impetem, że pękła i płyn chłodniczy zaczął wyciekać. Martwiłem się, ile to będzie kosztować, ale kiedy mechanik uspokoił mnie mówiąc, że mają właśnie wiosenną promocję na auto serwis Renault i wymiana chłodnicy będzie opiewała na kwotę raptem dziewięćdziesięciu złotych, moja twarz rozpogodziła się. Wymiana chłodnicy w moim aucie marki Renault trwała raptem godzinę i pomyślałem sobie, że to niesamowite, iż tej samej nocy znalazłem się w lesie z popsutym samochodem, a trzy godziny później lżejszy o niecałą stówkę mogłem dalej jechać do domu.

Auto serwis Renault Warszawa mechanik

Myślałem, że auto naprawy Renault będą ciągnęły się w nieskończoność, a tymczasem całość zajęła raptem trzy godziny. Pomyślałem, że napiszę tę pozytywną opinię na ich stronie internetowej ponieważ warsztat samochodowy Renault wykonał świetną robotę w naprawdę krótkich czasie oraz za małe pieniądze. Od tamtej pory poprzysiągłem sobie, że nigdy już nie udam się do żadnego autoryzowanego serwisu Renault ponieważ ten nieautoryzowany serwis spisał się na piątkę.

Serwisujemy następujące modele: Renault Clio, Renault Captur, Renault Megane, Renault Scenic, Renault Kadjar, Renault Talisman, Renault Koleos, Renault Laguna, Renault Twingo, Renault Modus, Renault Kangoo, Renault Master, Renault Trafic, Renault Zoe, Renault Fluence, Renault Vel Satis, Renault Espace, Renault Latitude, Renault Wind.