Auto serwis Dacia to miejsce stworzone dla twojego samochodu. Jesteśmy nieautoryzowanym warsztatem samochodowym działającym na terenie warszawy, który zrzesza w swoich szeregach specjalistów znających się na swojej branży. Nasza auto naprawa Dacia posiada numer telefonu pod którym dyżurujemy całą dobę, więc w razie nagłego wypadku, jesteśmy w stanie wysłać lawetę po twoje auto o każdej porze dnia i nocy. Zajmujemy się pełnym spektrum mechaniki pojazdowej samochodów marki Dacia, takich jak wulkanizacja, naprawy silnika, naprawy układu hamowania, wymiana wszelkiego rodzaju filtrów, wymiana opon, przeglądy okresowe, przeglądy przed kupnem auta, diagnostyka komputerowa przy użyciu specjalistycznego sprzętu używanego także w autoryzowanych serwisach.

Posiadamy pokaźną bazę stałych klientów ponieważ nasz warsztat nie wynajduje ukrytych usterek za które trzeba płacić ekstra, a jeśli takowe faktycznie występują, nasz klient jest o nich informowany na bieżąco i sam może podjąć decyzję, czy mamy wykonać nadprogramową naprawę. Dodatkowo nasz klient dokonuje wyboru pomiędzy oryginalnymi droższymi częściami oraz zamiennikami, przy czym informowany jest, w którym przypadku zamiennik jest równie dobry, co oryginał, a kiedy nie należy oszczędzać, bo może to przełożyć się na wcześniejszą usterkę w przyszłości. Serwisowanie aut firmy Dacia w naszym serwisie odbywa się niezwłocznie po przyprowadzeniu do nas auta, lub jego odholowaniu do nas. W naszym warsztacie naprawy nie przeciągają się w nieskończoność, ponieważ od razu wiemy, co trzeba naprawić, a że robiliśmy to już setki razy, naprawa Dacia idzie szybko.

Wszystkich tych, którzy zmęczeni są auto naprawami Dacia, które ciągną się tygodniami, a na końcu i tak otrzymujesz samochód, który nie działa tak, jak powinien, a dodatkowo wymienione zostały wszystkie części poza karoserią i rachunek za to wszystko wynosi kilka tysięcy, zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie wszystkie Dacie traktowane są tak, jakby należały do nas, a mechanicy naprawiają tylko to, co faktycznie się popsuło. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.