Auto serwis Dacia Warszawa mechanik

auto serwis dacia warsztat samochodowy warszawa

auto serwis dacia warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Dacia Warszawa to miejsce stworzone dla twojego samochodu. Jesteśmy nieautoryzowanym warsztatem samochodowym działającym na terenie warszawy, który zrzesza w swoich szeregach specjalistów znających się na swojej branży. Nasza auto naprawa Dacia posiada numer telefonu pod którym dyżurujemy całą dobę. Więc w razie nagłego wypadku, jesteśmy w stanie wysłać lawetę po twoje auto o każdej porze dnia i nocy. Zajmujemy się pełnym spektrum mechaniki pojazdowej samochodów marki Dacia, takich jak wulkanizacja, naprawy silnika. Dodatkowo przeprowadzamy naprawy układu hamowania, wymiana wszelkiego rodzaju filtrów. Proponujemy również wymianę opon, przeglądy okresowe, przeglądy przed kupnem auta. Naszym atutem jest również profesjonalna diagnostyka komputerowa przy użyciu specjalistycznego sprzętu używanego także w autoryzowanych serwisach.

Serwisujemy następujące modele: Dacia Nova, Dacia SupeRNova, Dacia Solenza, Dacia Logan, Dacia Sandero, Dacia Duster, Dacia Lodgy, Dacia Dokker, Dacia Logan MCV, Dacia Logan Van, Dacia Logan Pick-up, Dacia Logan Express, Dacia Logan Stepway, Dacia Sandero Stepway, Dacia Logan MCV Stepway, Dacia Duster Oroch.

Auto serwis Dacia Warszawa mechanik

Posiadamy pokaźną bazę stałych klientów ponieważ nie wynajdujemy na siłę ukrytych usterek za które klient płaci ekstra. A jeśli takowe faktycznie występują, informujemy naszych klientów na bieżąco i sam może podjąć decyzję. To czy mamy wykonać nadprogramową naprawę zależy wyłącznie od klienta. Dodatkowo nasz klient dokonuje wyboru pomiędzy oryginalnymi droższymi częściami oraz zamiennikami, przy informujemy go, w którym przypadku zamiennik jest równie dobry, co oryginał, a kiedy możemy oszczędzić, bo może to przełożyć się na wcześniejszą usterkę w przyszłości. Serwisowanie aut firmy Dacia w naszym serwisie odbywa się niezwłocznie po przyprowadzeniu do nas auta, lub jego odholowaniu do nas. W naszym warsztacie naprawy nie przeciągają się w nieskończoność, ponieważ od razu wiemy, co trzeba naprawić, a że robiliśmy to już setki razy, naprawa Dacia idzie szybko.

Auto serwis Dacia Warszawa mechanik

Wszystkich tych, którzy zmęczeni są auto naprawami Dacia, które ciągną się tygodniami, a na końcu i tak otrzymujesz samochód, który nie działa tak, jak powinien. Dodatkowo wymienione zostały wszystkie części poza karoserią i rachunek za to wszystko wynosi kilka tysięcy, zapraszamy do naszego warsztatu. Ponadto wszystkie Dacie traktowane są tak, jakby należały do nas, a mechanicy naprawiają tylko to, co faktycznie się popsuło. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.