Auto serwis Kia Warszawa mechanik

auto serwis kia warsztat samochodowy warszawa

auto serwis kia warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Kia Warszawa mechanik. Posiadasz samochód marki Kia? Mam dla Ciebie wspaniałą nowinę. Warsztat samochodowy Kia jest miejscem, które koniecznie powinieneś odwiedzić. Dlaczego? Ponieważ posiadają unikatowy zespół ludzi, którzy znają się na rzeczy. A o samochodach Kia i ich autonaprawie wiedzą więcej, niż jakikolwiek człowiek na świecie. Kiedy byłem tam z moją Kią, kierownik opowiedział mi, że spróbował nowatorskiej metody doboru personelu. Która powstała gdzieś na zachodzie i mówi ona, że zespół do auto serwisu Kia należy dobierać na zasadzie uzupełniania wiedzy.

Niezależny Serwis Kia Warszawa mechanik

auto serwis kia warszawa

auto serwis kia warszawa

To znaczy, jeżeli jakaś Kia się popsuje, mechanik samochodowy, który się za nią zabiera powinien znać się bardzo dobrze na elektronice pojazdowej Kia. Drugi natomiast powinien ponadprzeciętnie znać się na wulkanizacji. W ten sposób zbierając cały warsztat samochodowy Kia razem, będą oni w stanie uporać się z absolutnie każdym problemem. Między innymi z zakresu wulkanizacji, elektryki, napraw silnika, wymiany opon, wymiany zacisków hamulcowych. Jak również regeneracji zacisków hamulcowych, wymianie sworzni wahaczy, czy prostej wymianie chłodnicy. W takim wypadku przychodząc do warsztatu samochodowego Kia, masz pewność, że twoja usterka nie będzie dla nich stanowiła żadnego problemu. Opowiedział mi także pewną światłą myśl, której stara się trzymać i która przyniosła jego auto serwisowi Kia ogromny sukces. Jest to traktowanie klientów tak, jak samemu chciałoby się być traktowanym w auto serwisie Kia.

Serwisujemy następujące modele: Kia Pride, Kia Sephia, Kia Sportage, Kia Carnival, Kia Clarus, Kia Magentis, Kia Rio, Kia Sorento, Kia Carens, Kia Picanto, Kia Ceed, Kia Soul, Kia Optima, Kia Venga, Kia Niro, Kia Stonic, Kia Stinger, Kia Proceed, Kia XCeed, Kia Telluride, Kia K5, Kia EV6.

Auto serwis Kia Warszawa mechanik

auto serwis kia warszawa

auto serwis kia warszawa

Ta prosta zasada zaczerpnięta z imperatywu kategorycznego Immanuela Kanta przysporzyła kierownikowi warsztatu wielu stałych klientów. Niektórzy ponoć przysyłają do niego swoich najbliższych. Nie jest to w sumie niczym dziwnym ponieważ dla swojej rodziny chcesz tego, czego i dla siebie byś chciał. Czyli najlepszego warsztatu samochodowego Kia. Mało tego. Auto naprawa ta bierze udział w programie Eco – service, który zajmuje się wywozem odpadów warsztatowych w zgodzie z obowiązującymi zasadami polskiego prawa oraz w sposób przyjazny środowisku. Czy to nie wspaniałe, że oddając swoją Kię do warsztatu samochodowego możesz spać spokojnie, wiedząc, że nie przyczyniasz się do zanieczyszczania środowiska? Mnie to przekonało. Od dawna nie przyjeżdżam do żadnego innego warsztatu.