Świetna wiadomość dla wszystkich posiadaczy japońskiej Mazdy. Na mieście pojawił się nowy nieautoryzowany warsztat samochodowy, który deklasuje konkurencję! Nasza auto naprawa to prawdziwy hit na warszawskim rynku. W naszej ekipie pracują wyłącznie specjaliści z wieloletnim stażem, którzy na auto serwisie Mazdy zjedli zęby. Nasz warsztat czynny jest całą dobę, więc jeśli zdarzy wam się nieprzyjemny wypadek o drugiej w nocy, okaże się, że tylko my jesteśmy w stanie ci pomóc. Na terenie całej Warszawy jesteśmy w stanie podesłać swoją lawetę w przeciągu maksymalnie czterdziestu minut. Sami widzicie, że nie mamy sobie równych. Wykonujemy wszelkie czynności związane z naprawą samochodów począwszy od wulkanizacji, poprzez naprawę silnika, diagnostykę komputerową do przeprowadzania której używamy wyłącznie oryginalnego sprzętu używanego wyłącznie w autoryzowanych punktach.

Prowadzimy też okresowe przeglądy oraz absolutny hit naszego salonu, czyli przeglądy aut, które chcecie kupić. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że dzięki nam nie musicie już kupować kota w worku. Nasi fachowcy sprawdzą auto za ciebie i podpowiedzą ci, czy cena, którą proponuje obecny właściciel auta jest w porządku. Dzięki naszej usłudze za 100 zł jesteście w stanie zbić cenę u sprzedającego o dużo, dużo więcej. Jeśli więc nie macie w sobie żyłki hazardzisty, zapraszamy do nas, a już nigdy nie popełnisz błędu przy zakupie używanego samochodu. Tylko u nas płacisz wyłącznie za to, co należy wymienić lub naprawić. Nie nabijamy ludzi w butelkę, nie wynajdujemy problemów tam gdzie ich nie ma ponieważ uważamy, że lepszy jest jeden stały klient niż dziesięciu jednorazowych.

Tylko w naszym auto serwisie Mazdy jesteście w stanie naprawić swoje piękne auto przy użyciu oryginalnych części za naprawdę małe pieniądze. Dzieje się tak za sprawą umów, które wiążą nas z wieloma autoryzowanymi sprzedawcami oryginalnych części zamiennych. Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś, a twoje auto zalśni jasno, jak nigdy dotąd. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.