Auto serwis Peugeot Warszawa mechanik

auto serwis peugeot warsztat samochodowy warszawa

auto serwis peugeot warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Peugeot Warszawa mechanik. Witamy w jedynym i niepowtarzalnym na warszawskim rynku auto serwisie Peugeot. W którym troszczymy się o Wasze auta tak, jakby były naszymi własnymi. Warsztat samochodowy peugeot to niesamowite miejsce w którym dokonuje się napraw wszystkich samochodów marki Peugeot. Jak również z uwzględnieniem aut zabytkowych. W naszej ofercie znajduje się kompleksowy spis usług, jakie możemy wykonać w Waszych peugeotach.

Zajmujemy się między innymi wulkanizacją, naprawami silnika, elektroniką, diagnostyką komputerową, wymianami wszelkiego rodzaju filtrów, naprawami układu hamowania, naprawami układu hamowania, wymianami i naprawami silnika oraz kompleksowymi przeglądami Peugeotów, które posiadacie, oraz które będziecie chcieli nabyć. Czym nasz auto serwis peugeot różni się od pozostałych? Przede wszystkim zespołem.

Profesjonalny serwis Peugeot Warszawa mechanik

Nasz team składa się z wszechstronnie uzdolnionych oraz wykształconych ludzi, którzy o naprawie Peugeota wiedzą wszystko. I mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w naprawie wszelkiego rodzaju peugeotów. Kolejną ważną rzeczą jest niewątpliwie podejście do klienta. My szanujemy czas i pieniądze naszych klientów i w związku z tym nie naciągamy ich na nieistniejące usterki. W internecie wiele mówi się o autoryzowanych warsztatach peugeot, które nie informują swoich klientów o koszcie naprawy aż do samego końca, a później rzucają kwotę, którą klient chcąc, nie chcąc musi zapłacić. U nas koszt naprawy podawany jest od razu po zlokalizowaniu usterki. Właściciel auta może więc od razu zgodzić się, lub nie zgodzić na podaną cenę. Jeśli w trakcie napraw natkniemy się na kolejną, nie widoczną na pierwszy rzut oka usterkę, kontaktujemy się z klientem niezwłocznie w celu poinformowania go o tym oraz zapytania, czy chce daną usterkę zlikwidować.

Auto serwis Peugeot Warszawa mechanik

Kolejną bardzo ważną rzeczą jest nasz program partnerski bio – service, który zajmuje się wywózką odpadów warsztatowych. Działa w zgodzie z polskim prawem oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Powierzając nam swoje auto masz więc pewność, że nie przyczyniasz się do zanieczyszczenia środowiska. Wszystkich posiadaczy aut marki peugeot zapraszamy do naszego warsztatu o każdej porze dnia i nocy. W przypadku posiadania innej marki auta, odwiedźcie ich stronę. Następnie sprawdźcie, czy i Wasz samochód znajduje się na liście obsługiwanych aut.

Serwisujemy następujące modele: Peugeot 106, Peugeot 107, Peugeot 1007, Peugeot 206, Peugeot 207, Peugeot 208, Peugeot 306, Peugeot 307, Peugeot 308, Peugeot 406, Peugeot 407, Peugeot 508, Peugeot 607, Peugeot 807, Peugeot 2008, Peugeot 3008, Peugeot 5008, Peugeot Partner, Peugeot Expert, Peugeot Boxer.