Witamy w jedynym i niepowtarzalnym na warszawskim rynku auto serwisie peugeot, w którym troszczymy się o Wasze auta tak, jakby były naszymi własnymi. Warsztat samochodowy peugeot to niesamowite miejsce w którym dokonuje się napraw wszystkich samochodów marki peugeot, jakie powstały z uwzględnieniem aut zabytkowych. W naszej ofercie znajduje się kompleksowy spis usług, jakie możemy wykonać w Waszych peugeotach.

Zajmujemy się między innymi wulkanizacją, naprawami silnika, elektroniką, diagnostyką komputerową ,wymianami wszelkiego rodzaju filtrów, naprawami układu hamowania, naprawami układu hamowania, wymianami i naprawami silnika oraz kompleksowymi przeglądami Peugeotów, które posiadacie, oraz które będziecie chcieli nabyć. Czym nasz auto serwis peugeot różni się od pozostałych? Przede wszystkim zespołem. Nasz team składa się z wszechstronnie uzdolnionych oraz wykształconych ludzi, którzy o naprawie peugeota wiedzą wszystko i mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w naprawie wszelkiego rodzaju peugeotów. Kolejną ważną rzeczą jest niewątpliwie podejście do klienta. My szanujemy czas i pieniądze naszych klientów i w związku z tym nie naciągamy ich na nieistniejące usterki. W internecie wiele mówi się o autoryzowanych warsztatach peugeot, które nie informują swoich klientów o koszcie naprawy aż do samego końca, a później rzucają kwotę, którą klient chcąc, nie chcąc musi zapłacić. U nas koszt naprawy podawany jest od razu po zlokalizowaniu usterki. Właściciel auta może więc od razu zgodzić się, lub nie zgodzić na podaną cenę. Jeśli w trakcie napraw natkniemy się na kolejną, nie widoczną na pierwszy rzut oka usterkę, kontaktujemy się z klientem niezwłocznie w celu poinformowania go o tym oraz zapytania, czy chce daną usterkę zlikwidować.

Kolejną bardzo ważną rzeczą jest nasz program partnerski bio – service, który zajmuje się wywózką odpadów warsztatowych w zgodzie z polskim prawem oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Powierzając nam swoje auto masz więc pewność, że nie przyczyniasz się do zanieczyszczenia środowiska. Wszystkich posiadaczy aut marki peugeot zapraszamy do naszego warsztatu o każdej porze dnia i nocy. W przypadku posiadania innej marki auta, odwiedźcie ich stronę i sprawdźcie, czy i Wasz samochód znajduje się na liście obsługiwanych aut.