Auto serwis Honda Warszawa mechanik

auto serwis honda warsztat samochodowy warszawa

auto serwis honda warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Honda to nieautoryzowany warsztat samochodowy, jakiego od zawsze szukaliście. Profesjonalizm, konkurencyjne ceny, oryginalne części, uczciwość, solidność oraz terminowość. To wszystko w jednym i tym samym miejscu. Wszystkich właścicieli aut marki Honda, których samochód z jakichś powodów nie jest najlepszą wersją siebie, zapraszamy do nas. Oferujemy kompleksową usługę z zakresu mechaniki pojazdowej samochodów marki Honda. W naszym menu znajdują się wszelkie możliwe naprawy przeprowadzane na każdym z układów waszego auta. Oferujemy kompleksową usługę wulkanizacyjną włączając w to wyważanie kół, wymianę i regenerację felg, a także sezonową wymianę opon.

Auto serwis Honda Warszawa mechanik

Zajmujemy się także układem hamowania, a co za tym idzie, wymianą i regeneracją zacisków hamulcowych, wymianę klocków hamulcowych, wymianę tarcz hamulcowych. W naszym warsztacie Honda, dzięki umowom partnerskim z autoryzowanymi punktami sprzedaży części zamiennych, oferujemy wyłącznie oryginalne części w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się również kompleksową renowacją jednostki napędowej, a to znaczy, że przeprowadzamy całościowe remonty silnika oraz podzespołów do niego należących. Wymieniamy sprzęgło, sworznie wahaczy, wymieniamy uszczelki pod głowicą silnika benzynowego, wymieniamy świecie zapłonowe oraz świece żarowe, a także wymieniamy wtryskiwacze paliwa. Zajmujemy się także wymianą wszelkich filtrów samochodowych; między innymi wymieniamy filtry kabinowe, filtry paliwa i filtry powietrza.

Auto serwis Honda Warszawa mechanik

Za dumą zawiadamiamy także, że bierzemy udział w programie Bio – Service, który zajmuje się kompleksową wywózką odpadów warsztatowych. Serwis działa w zgodzie z zasadami polskiego prawa oraz ochrony środowiska. Dlatego powierzając nam swoje auto, masz pewność, że wymieniane przez nas moduły twojego auta nie zaszkodzą środowisku. Jesteśmy uczciwym warsztatem samochodów marki Honda, któremu zależy na utrzymaniu stałych klientów. Działamy więc w oparciu o uczciwe zasady na linii klient – mechanik utrzymując przy tym najwyższe standardy jakości. Zapraszamy wszystkich właścicieli Hond, ponieważ powierzając nam swoje auto, oddajesz je w najlepsze możliwe ręce. W przypadku posiadania innej marki auta, zapoznajcie się z naszą stroną w celu zweryfikowania listy serwisowanych przez nas aut. Serdecznie zapraszamy.

Serwisujemy następujące modele: Honda Civic, Honda Accord, Honda Jazz, Honda Insight, Honda CR-V, Honda FR-V, Honda HR-V, Honda NSX, Honda S2000, Honda Odyssey, Honda Stream, Honda Pilot, Honda Element, Honda Fit, Honda City, Honda Crosstour, Honda Legend, Honda Integra, Honda Shuttle, Honda Concerto, Honda Prelude, Honda Passport.