Auto serwis Volkswagen Warszawa mechanik

auto serwis volkswagen warsztat samochodowy warszawa

auto serwis volkswagen warsztat samochodowy warszawa

Auto serwis Volkswagen Warszawa mechanik. Jeśli myślicie, że kwestii auto serwisów volkswagen widzieliście już wszystko, przyjdzie do naszego warsztatu samochodowego. Po to, aby przekonać się, co znaczy profesjonalizm połączony z pasją. Na warszawskim rynku warsztatów samochodowych istniejemy od wielu lat, a nasza baza stałych klientów wciąż się poszerza. Wszystko za sprawą naszej polityki firmy, która zakłada, że jeden stały klient cenniejszy jest niż dziesięciu przygodnych. Stały klient to gwarant jakości naszej firmy, a jeżeli coś liczy się w branży auto serwisów volkswagen to jest to właśnie jakość obsługi. My naszych klientów traktujemy jak swoich przyjaciół, a przecież nie naciągnąłbyś swojego przyjaciela. Nie byłbyś w stosunku do niego nieuczciwy, a już na pewno, nie wykonywałbyś dla niego zlecenia po łebkach. Tacy właśnie jesteśmy.

Profesjonalny serwis Volkswagen Warszawa mechanik

W naszym auto serwisie volkswagen płacisz tylko za faktyczną naprawę. U nas nie nabija się ludzi w butelkę. W momencie zostawiania nam auta, wiesz już, ile będzie kosztować jego naprawa, a nasze ceny są naprawdę konkurencyjne. Dzieje się tak za sprawą licznych umów partnerskich ze sklepami dysponującymi oryginalnymi częściami samochodowymi od których dostajemy ceny hurtowe. W skład naszej bogatej oferty wchodzą naprawy z zakresu wszelkich podzespołów volkswagena takich jak wulkanizacja, wszelkiego naprawy silnika, naprawy układu chłodzenia, diagnostyka komputerowa wykonywana przez fachowców za pomocą najnowocześniejszych komputerów diagnostycznych używanych w autoryzowanych serwisach volkswagena. Nasz warsztat samochodowy to pewność dobrze wykonanej pracy, a także fachowości, terminowości i skrupulatności. Jeśli przyjeżdżacie pod nasz dach, możecie mieć pewność, że Wasze auto będzie w dobrych rękach.

Auto serwis Volkswagen Warszawa mechanik

Należymy także do programu partnerskiego Bio – service, który zajmuje się wywózką odpadów warsztatowych z uwzględnieniem ochrony środowiska oraz z poszanowaniem polskiego prawa. Więc zostawiając na auto przyczyniasz się do poprawy kondycji naszego środowiska naturalnego. W przypadku posiadania innej marki auta, odwiedźcie naszą stronę. Sprawdźcie, czy i Wasz samochód znajduje się na liście obsługiwanych aut.

Serwisujemy następujące modele: Polo, Golf, Passat, Touran, Jetta, Scirocco, Tiguan, Beetle, Sharan, Lupo, Touareg, Bora, Phaeton, Eos, Caddy, Amarok, Arteon, T-Roc, T-Cross, Up!