Obsługa flot samochodowych dla firm

Posiadanie więcej, niż jednego auto na ogół jest domeną osób prowadzących własną działalność, lub w przypadku dużej ilości samochodów, średnich lub dużych firm. Takie pojazdy, wykorzystywane w celach służbowych, są zazwyczaj dużo intensywniej eksploatowane, niż auta przeznaczone do użytku cywilnego. Bardzo często kierowcy takich pojazdów nie tylko przemierzają znacznie dłuższe dystanse każdego dnia, lecz z uwagi na presję czasu często styl jazdy jest dużo bardziej dynamiczny. Dlatego bardzo ważne jest, aby taką flotę oddać w odpowiednie ręce, w których kondycja pojazdów będzie na bieżąco badania, a wszelkie uszczerbki likwidowane błyskawicznie.

Podejmując decyzję o otoczeniu posiadanych aut obsługą flotową trzeba sobie zadać pytanie, czego oczekujemy od usługodawcy. Ponieważ jest to zobowiązanie długoterminowe, wiążące się ze stałymi kosztami, warto podejmować taką decyzję świadomie. Aby wybór był jak najlepszy, konieczne jest zrobienie rozeznania w zakresie usług, jakie potencjalny serwis nam oferuje, czas przeprowadzenie poszczególnych usług, do jakich się zobowiąże oraz informację o tym, jakie części w ramach opłacanego abonamentu będą wymieniane bez dodatkowych kosztów.

Dobry serwis świadczący kompleksową usługę opieki flotą samochodową na pewno nie będzie niczego ukrywał i w swojej ofercie zawrze odpowiedzi na wszelkie często zadawane pytania. Taka oferta powinna cechować się szczegółowością, klarownością oraz jasnym zakresem cen, jakie przyjdzie klientowi zapłacić, w zależności od wybranego pakietu. Jeżeli mamy do czynienia z uczciwym kontrahentem, w ramach umowy zapewni on naszym samochodom takie usługi jak : przegląd techniczny, wymiana opon i wyważanie kół, bieżące naprawy mechaniczne i blacharskie oraz, to co najważniejsze w kontekście bezpieczeństwa, naprawy powypadkowe. Także wymiana materiałów i części zużywalnych, takich jak płyny, klocki czy uszczelki nie powinny być objęte dodatkową opłata. Oznaką profesjonalizmu będzie zaproponowanie w ramach oferty holowania oraz auto lawety, czy też zapewnienie aut zastępczych oraz bezgotówkową likwidację szkód.

Trzeba pamiętać, że od naszego wyboru zależy, jak długo nasze auta będą służyć prowadzonemu przez nas biznesowi oraz w jakim stanie pojazdy będą w momencie, gdy będziemy je chcieli sprzedać, chociażby przy okazji modernizacji floty.

W pracy z klientami biznesowymi mamy bardzo duże doświadczenie, zatem jesteśmy otwarci na każdą, nową współpracę będąc w przekonaniu, że zaowocuje ona zadowoleniem z naszych usług. Nie boimy się żadnych wyzwań i na pewno będziemy w stanie zaproponować Państwu ofertę, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających właścicieli flot samochodowych.