Jak powszechnie wiadomo, wypadki zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Likwidacja szkód  to długotrwały i często skomplikowany proces, który może przysporzyć poszkodowanemu wielu zmartwień. W trosce o naszych klientów i ich dobre samopoczucie, warsztat samochodowy Hess uruchomił właśnie nową, rewolucyjną usługę polegającą na likwidacji szkód z jak najmniejszym udziałem naszych klientów. Wybierając nasz warsztat, będziecie musieli pojawić się w nim dwa razy – oddając nam swoje uszkodzone auto i odbierając już naprawione.

My natomiast załatwimy za Was wszystko, co będzie w naszej mocy, a więc: zgłosimy za Was szkodę do zakładu ubezpieczeniowego, będziemy czuwać nad poprawnością oględzin przeprowadzanych przez rzeczoznawcę z firmy ubezpieczeniowej, przeprowadzimy skrupulatny kosztorys szkód, zorganizujemy części zamienne, dokonamy wszelkich niezbędnych czynności naprawczych, a po wszystkim sami będziemy występowali o refundację kosztów naprawy od samego ubezpieczyciela. Posiadamy wszelkie niezbędne formularze potrzebne do tego, by poprawnie zgłosić szkodę w każdej, obecnej na rynku firmie ubezpieczeniowej. Podczas pierwszej wizyty, przy okazji oddawania uszkodzonego pojazdu, pomożemy także dopełnić wszystkich niezbędnych formalności takich jak wypełnienie potrzebnych formularzy oraz przeskanowanie dokumentacji do systemu.

Jak widzicie, likwidacja szkód w warsztacie samochodowym Hess przebiega bezboleśnie oraz wygodnie dla naszych klientów. Z racji tego, że po przeprowadzeniu naprawy pojazdu sami zgłaszamy się do firmy ubezpieczeniowej po refundację kosztów naprawczych, cały proces likwidacji szkód odbywa się w pełni bezgotówkowo. Zgłoś się do warsztatu Hess, a my zlikwidujemy szkody za Was. Bezpiecznie, szybko i bezgotówkowo. Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, by Wasze auto zyskało nowe życie. Jeśli likwidacja szkód, to tylko w warsztacie samochodowym Hess. W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez naszą stronę internetową