Dlaczego warto wybrać nasz warsztat samochodowy?

Warszawski sektor usługowy przesycony jest warsztatami samochodowymi, więc by się przebić, trzeba czymś się wyróżniać. Nasz warsztat położony jest na terenie fortu „Wawrzyszew” znajdującego się na Bielanach w dzielnicy Żoliborz. To urokliwe miejsce wybraliśmy sobie, jako siedzibę naszego warsztatu. Nasz warsztat charakteryzuje się przede wszystkim doświadczeniem, profesjonalizmem, ale również uczciwością w stosunku do klienta. Zostawiając nam auto, nasz klient informowany jest na bieżąco o postępach w pracy i na każdym etapie bierze udział w decyzjach, które mają przełożenie na koszta całej naprawy.

Przykładowo, gdy klient zostawia nam samochód w którym mamy zmienić felgi, a nasi mechanicy stwierdzą, że felga nadaje się do rewitalizacji, nie naciągamy klienta na dodatkowe koszta, tylko pytamy, czy woli wymienić felgę na nową, czy naprawić ją za mniejsze pieniądze. Nie szukamy usterek tam, gdzie ich nie ma, a co za tym idzie, nasze ceny są uczciwe i konkurencyjne. Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych mechaników, którzy dzięki pasji do zawodu z przyjemnością stale poszerzają swoją wiedzę, by nie wypaść z obiegu w tej prężnie rozwijającej się gałęzi usługowej. Dla nas nie ma znaczenia, czy samochód pochodzi z Japonii, Francji, czy Niemiec.

Czy został wyprodukowany dwadzieścia lat, czy dwadzieścia miesięcy temu. Jesteśmy w stanie naprawić praktycznie każdą usterkę w każdym aucie. Wszystko jest jedynie kwestią czasu. Wystarczy przeczytać komentarze naszych klientów, by przekonać się, że stoją za nami lata uczciwej pracy, na której zbudowaliśmy naszą renomę. Jeśli masz dość cwaniaków, którzy naprawiając wycieraczki, przypadkowo wymieniają także rozrząd żądając za to 1500 zł, przyjdź do warsztatu samochodowego Hess i przekonaj się, jaka jest różnica między pasjonatami, a zwykłymi wyzyskiwaczami. Nasza oferta obejmuje praktycznie wszystkie naprawy, które można wykonać w związku pojazdami mechanicznymi. Przychodząc do nas, nie usłyszysz: „Panie, ale my się tym nie zajmujemy”, ponieważ my zajmujemy się wszystkim. Jeśli w naszej ofercie nie znajdziecie tego, czego szukacie, skontaktujcie się z nami telefonicznie, a jesteśmy przekonani, że będziemy mogli pomóc. Hess to warsztat godny zaufania i zrobimy wszystko, by tak pozostało.