Przeglądy samochodów

Samochód działa jak ludzki organizm. Jeśli któraś z jego części, choćby na pozór drobna, zachoruje, może to doprowadzić do poważniejszych komplikacji, a w konsekwencji do poważnej choroby. Tak samo, jak ludzie powinni od czasu do czasu udać się na wizytę kontrolną do lekarza, tak samochód powinien regularnie przechodzić rutynowe przeglądy okresowe. W warsztacie Hess podczas przeglądu samochodów, przeprowadzamy szereg skrupulatnych testów mających na celu dokładną ocenę stanu Waszych samochodów i w razie konieczności przeprowadzić naprawy podzespołów, które uległy awarii lub zwykłej eksploatacji.

Pamiętajcie, że przeprowadzanie przeglądów pojazdów jest obowiązkiem każdego kierowcy, a zaniechanie tej czynności może prowadzić do awarii, które zamiast kilkudziesięciu złotych będą kosztować nieporównywalnie więcej. Warsztat Hess prowadzi na terenie warszawy okresowe przeglądy samochodów na najwyższym poziomie. Z nami masz pewność, że twój samochód trafia we właściwe ręce, a spod naszych skrzydeł wyjedzie odmłodzony przynajmniej o kilka lat. W skład naszego przeglądu samochodów wchodzą: profesjonalny przegląd układu kierowniczego, układu hamulcowego, sprawdzany jest także stan ogumienia pojazdu, oświetlenie, ale także zawieszenie auta. Kolejną ważną rzeczą jest sprawdzenie szczelności auta pod kątem wycieku jakiegokolwiek z płynów eksploatacyjnych takich jak olej, płyn hamulcowy, lub płyn chłodniczy.

Podczas przeglądów samochodów bada się także silnik auta pod kątem odpowiedniej emisji spalin oraz usterek mechanicznych. Auto poddane przeglądowi w naszym warsztacie uzyska zgodę na dopuszczenie do ruchu publicznego. Jeśli tak się nie stanie, wszystkie usterki naprawimy od ręki za naprawdę niewielkie pieniądze. Przyjdź i przekonaj się już dziś, co znaczą profesjonalne przeglądy samochodów na terenie Warszawy. Nie pozwól by zwykła usterka przerodziła się w awarię, która doprowadzi do tragedii na drodze. Warsztat Hess wynosi przeglądy samochodów na zupełnie nowy poziom. Nigdzie w Warszawie nie znajdziecie kompleksowej usługi za tak niskie pieniądze. Zadzwoń, lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej i upewnij się, że twoje auto jest w stanie sprostać każdym przeszkodom na drodze. Sprawne auto, to bezpieczna podróż dla ciebie oraz innych uczestników ruchu.