W likwidacji szkody komunikacyjnej PZU, Ergo, Hestia, Warta, Allianz, lub jakiekolwiek innego ubezpieczyciela najgorszy jest ogrom biurokracji, który spada na człowieka jak grom z jasnego nieba. Raptem musisz wypełnić sterty formularzy, kontaktować się z rzeczoznawcą, szukać warsztatu, który wykonuje likwidację szkód komunikacyjnych PZU, Ergo, Hestia, Warta, Allianz, a to czasami nie jest łatwe. A co, gdybyśmy powiedzieli, że nie musicie już więcej przejmować się tego typu błahostkami, że wszystko to i wiele więcej jesteśmy w stanie załatwić za ciebie? Co gdybyśmy powiedzieli ci, że będziesz musiał odwiedzić nasz warsztat tylko dwa razy, podczas oddawania i odbierania samochodu? Likwidacja szkody komunikacyjnej PZU, Ergo, Hestia, Warta, Allianz jeszcze nigdy nie była łatwiejsza.

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia straty ubezpieczycielowi zostaną wypełnione przez nas. Wizytę rzeczoznawcy również zamówimy za ciebie. Przypilnujemy go nawet, by nie próbował szukać oszczędności w Twoim portfelu, ponieważ i takie przypadki się zdarzają. Jeśli ekspertyza, którą wyśle nam ubezpieczalnia nie będzie według nas zgadzała się ze stanem faktycznym pojazdu, nie zawahamy się ponownie wezwać rzeczoznawcę, ponieważ dobro twojego auta jest dla nas na pierwszym miejscu. Jeśli uznamy, że wszystko jest w najlepszym porządku, sporządzimy dokładny kosztorys napraw i wyślemy go za ciebie do firmy ubezpieczeniowej. Jeśli firma go zaakceptuje, będziemy nareszcie mogli ruszyć z likwidacją szkody komunikacyjnej PZU, Ergo, Hestia, Warta, Allianz. Sami widzicie, że to mozolny proces.

Dbając o Twoje dobro, zamawiamy wyłącznie oryginalne, certyfikowane części, ponieważ twój samochód jest dla nas równie ważny, co dla ciebie. Kiedy części dotrą już do naszej siedziby, wcale nie będzie to oznaczało, że wszystko gotowe. Trzeba je będzie najpierw przymierzyć, sprawdzić ich kompatybilność i zlokalizować ewentualne uszczerbki. Jeśli takowych nie będzie, zabierzemy je do naszego wirtuoza lakiernictwa, który w trójetapowym procesie zaimpregnuje je i pokryje warstwą lakieru identycznego z oryginalnym. Potem auto będzie do odebrania. Mamy nadzieję, że odpocząłeś podczas gdy my pracowaliśmy dla dobra Twojego auta.