Wielu klientów naszego warsztatu mówiło nam, że nie ma nic gorszego niż domaganie się likwidacji szkód z OC sprawcy. Wiemy, że tego typu nieprzyjemne sprawy mogą ciągnąć się tygodniami, ale jeśli już uda wam się wyegzekwować likwidację szkód z OC sprawcy, mamy dla Was rewelacyjną ofertę. Co byście powiedzieli na to, że wszystkie pozostałe formalności załatwimy za Was? Wydaje się nieprawdopodobne? A jednak to prawda. Jedyne, co dzieli Was od zostawienia uszkodzonego samochodu w rękach specjalistów to jeden szybki telefon. Jeśli Wasz samochód nie będzie na chodzie, przyślemy po niego lawetę zupełnie za darmo. Następnie wypełnimy za Was wszystkie niezbędne formularze, przetransferujemy je do systemu rozpoczynając tym samym żmudny proces likwidacji szkód z OC sprawcy.

Na tym etapie będziesz mógł zająć się swoimi sprawami, podczas gdy my będziemy dokładać wszelkich starań, by twoje auto wróciło do stanu użyteczności najszybciej, jak to możliwe. Zamówimy wizytę rzeczoznawcy i będziemy mieli na niego oko podczas trwania oględzin. Otrzymawszy raport z firmy ubezpieczeniowej, dokładnie przeanalizujemy go pod kątem zgodności z faktycznym stanem rzeczy i jeśli coś nam się nie spodoba, poprosimy o oględziny wtórne. Chodzi przecież o twoje pieniądze. Jeśli wszystko będzie w porządku sporządzimy dokładny kosztorys i prześlemy do ubezpieczyciela. Jeśli firma ubezpieczeniowa zaakceptuje go, możemy przystąpić do faktycznych napraw. Sami widzicie, ile trosk Wam oszczędzamy.

Następnie zamawiamy oryginalne części. W naszych warsztacie wyznajemy wszak filozofię: żadnych zamienników. Po dostarczeniu nam części, nasz specjalista do spraw karoserii, zamontuje je w Waszym wozie, by sprawdzić, czy wszystko jest tak, jak należy. Jeśli wszystko będzie w należytym porządku, przekaże je do lakiernika, który przeprowadzi na nich trzyetapowy proces impregnacji polegający na dokładnym wyczyszczeniu, zagruntowaniu i pokryciu warstwą antykorozyjną, a następnie pokryje je lakierem identycznym, jak ten na Waszym aucie. Po tych wszystkich zabiegach auto będzie gotowe do odbioru, a nam pozostanie czekać na wypłacenie zaległych należności z tytułu likwidacji szkód z OC sprawcy.