Nieważne w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym ubezpieczasz swój samochód, ponieważ jeśli chodzi o likwidację szkód, jesteśmy w stanie załatwić ją za Ciebie u każdego ubezpieczyciela. Nie ważne, czy chodzi o PZU, Ergo, Hestia, Warta, czy Allianz – wystarczy jeden telefon do nas, by twój problem został rozwiązany. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Warsztat Hess uruchomił usługę likwidacji szkód dla wszystkich posiadaczy ubezpieczenia w PZU, Ergo, Hestia, Warta i Allianz. Usługa ta zapewnia kompleksową usługę od momentu wypadku, aż do odebrania naprawionego samochodu. Choć cały proces likwidacji szkód jest procesem skomplikowanym i czasochłonnym, Twój udział ograniczony jest do niezbędnego minimum. Oznacza to, że wybierając nas, oszczędzasz czas i wiele nerwów.

Wystarczy jeden telefon, a nasza laweta będzie gotowa do Twoich usług. Zupełnie za darmo! Podczas całego procesu likwidacji szkód PZU, Ergo, Hestia, Warta, czy Allianz nie będziecie musieli wyciągać portfela w innym celu niż wyciągnięcie dokumentów. Cały proces jest bowiem w pełni bezgotówkowy. Wówczas, gdy twoje auto zostanie dostarczone do naszego warsztatu, wypełnimy za ciebie wszystkie potrzebne formularze, a następnie wprowadzimy je do systemu. Kiedy ty będziesz już zajmował się swoimi sprawami, my będziemy za ciebie kontaktować się z Twoim ubezpieczycielem. Zamówimy wizytę rzeczoznawcy, dopilnujemy, by wszystko w jego raporcie odpowiadało faktycznemu stanowi rzeczy, a następnie sporządzimy kosztorys napraw i przekażemy go Twojemu ubezpieczycielowi. Jeśli dostaniemy akcept, ruszamy z likwidacją szkód PZU, Ergo, Hestia, Warta, Allianz!

Zamawiamy niezbędne części, oczywiście oryginalne. W naszym warsztacie nie ma mowy o zamiennikach, w końcu chodzi o Twoje ukochane auto. Nasz blacharz montuje je i sprawdza ich jakość oraz stopień kompatybilności i gdy wszystko jest ok, zaczyna dziać się magia. Nasz lakiernik w trzystopniowym procesie impregnuje, czyści i zabezpiecza przed korozją wszystkie części, by na koniec w specjalnej bezpyłowej kabinie pokryć je lakierem identycznym z tym, który położyliby w fabryce. Po tym wszystkim Twoje auto jest gotowe do odbioru, a my czekamy już tylko na refundację kosztów. Pamiętajcie, że wybierając nas, wybieracie spokój i profesjonalizm.